BestCamp Parc La Clusure****
Parc La Clusure is een schitterend ANWB-viersterrenpark, aan de oevers van de Homme, een riviertje waarin kinderen eindeloos kunnen spelen. De bungalennes bieden comfort op deze gezellige, door een Nederlands echtpaar geleide camping.
Het park beschikt o.a. over een verwarmd openluchtzwembad, twee jeu-de-boules-banen, basketbalveld en beachvolleybal. Tegen betaling is er een wasserette, mountainbike-huur en drie tennisbanen.
Op het park valt te genieten van een uitstekend restaurant en een pizzarestaurant. Verder is er een supermarkt, een gezellige bar en een terras.
In de meeste schoolvakanties is er een uitgebreid en origineel recreatie- en buitensportprogramma voor kinderen en volwassenen. Voor de kinderen is er ook nog een apart peuterbad, speeltuinen en tafeltennis.
In dit heuvelachtige landschap is het fantastisch wandelen, fietsen en kanoën. Het vlakke terrein is gelegen tussen Rochefort (ca. 8 km) en St. Hubert (ca. 12 km).
Meer info, beschikbaarheid en boeken bij: