De Lage Kempen***
Vakantiepark de Lage Kempen is is een compleet kleinschalig vakantieparadijs gelegen tegenover het natuurgebied 'De Lage Kempen'. Op het park heerst een gemoedelijke sfeer. Het park heeft veel faciliteiten waaronder een verwarmd openluchtzwembad met subtropische allure met o.a. verschillende waterglijbanen en een stroomversnelling en kinderbad.
Het park heeft een receptie, recreatiezaal, verwarmd openlucht zwembad met drie glijbanen en kinderbad, zonneweide, speeltuin, beachvolleybalterrein, jeu-de-boules-baan.
Voor eten en drinken is er een café/bar, restaurant en kleine snackbar en een kleine winkel.
Voor kinderen 'van jong tot oud' is er van 5 juli t/m 21 augustus een recreatieteam aanwezig die zorgt voor een zeer gevarieerd programma. Daarnaast is er een kinderbad en speeltuin.
Het park is gelegen op 5 km van het centrum van Eksel en ca. 6 km van het centrum van Lommel, temidden van bossen en landerijen.
Meer info, beschikbaarheid en boeken bij: