Le Domaine d'Imbours***
Domaine d'Imbours is een waar paradijs voor gezinnen met kinderen op 3,5 km van Larnas. Het is een groot vakantiepark dat uit meerdere delen bestaat. Het terrein beslaat maar liefst 230 ha! Het merendeel daarvan is bos op een bergachtig terrein. Verscholen in de natuur liggen de verschillende delen: een camping met onder andere stacaravans en chalets, een hotel en twee 'dorpen' met vakantiewoningen, en een zwemparadijs met allerlei faciliteiten.
De verschillende delen liggen zo verspreid over het grote terrein dat je geen besef hebt van elkaar. De vele activiteiten worden vooral gehouden bij het zwemparadijs en elders op het terrein zodat de delen waar de accommodaties liggen lekker rustig zijn. Het zwemparadijs bestaat uit meerdere zwembaden met een totale oppervlakte van maar liefst 477 m²! Het water wordt verwarmd en er zijn glijbanen, een waterval, kinderbaden, een binnenbad en terrassen met ligbedden rondom. In juli/augustus is er toezicht bij de zwembaden en zijn er gratis pendelbusjes die regelmatig rondrijden om u van en naar uw accommodatie te brengen.
Ook aanwezig: jeu-de-boulesbanen, volleybalveld, tafeltennistafel, tennisbanen, speeltuin voor de kinderen, springkussen, aquarobic, midgetgolf. Op zondagavond wordt er een informatie-avond georganiseerd waarbij de faciliteiten, activiteiten en aanwezige services worden toegelicht. 's Avonds worden er thema-avonden gehouden met onder andere theater, cabaret, dans, lotto etc. In de zomermaanden zijn er animatieteams voor verschillende leeftijdsgroepen (van baby's tot jongeren). Ook worden er excursies georganiseerd buiten het park. Denk hierbij aan kanovaren, quadrijden, speleologie en nog veel meer. Voor een aantal van deze activiteiten (zowel op als buiten het domaine) wordt een toeslag gerekend.
Ook op het domaine: een kleine supermarkt met onder andere broodservice, pizzeria, bakker, wasserette, twee restaurants met mogelijkheid tot afhalen, bar, snackbar en markt. Een aantal van deze services is alleen geopend in jul/aug. en sommige ook in de weekenden in mei/juni.
Meer info, beschikbaarheid en boeken bij: